Domů / Plzeňský rozhled / ODS, TOP 09 a KDU-ČSL opět spojí síly v koalici

ODS, TOP 09 a KDU-ČSL opět spojí síly v koalici

Také v podzimních komunálních volbách v Plzni a ve volbách do Senátu spojí síly v koalici, která se osvědčila v loňských sněmovních volbách. Lídrem plzeňské kandidátky SPOLU bude současný náměstek primátora David Šlouf. Do Senátu v obvodu č. 7 bude kandidovat starosta Přeštic Karel Naxera.

Mezi klíčové priority koalice SPOLU v Plzni budou patřit především dostupné bydlení pro mladé rodiny a seniory, zachování levných energií, fungující doprava, zelenější a čistší město. Stranou našeho programu nezůstane ani školství a péče o seniory. Proto koalice SPOLU bude dál stavět nové mateřské školy a domovy pro seniory.

David Šlouf

„V dnešní době se více než v minulosti ukazuje, jak důležitá je skutečnost, že město je vlastníkem, nebo majoritním vlastníkem, poskytovatelů základních komodit, jako je voda, teplo a veřejná doprava. Obyvatelům města Plzně tak zajistíme jejich stabilitu, jistotu a dostupnost. Budeme usilovat o to, aby tyto služby byly co nejvíce dostupné a cenově férové, protože v dobrých i horších časech, které jsou nyní před námi, v Plzni držíme spolu,“  přiblížil své priority kandidát na primátora   David Šlouf (ODS).

BIO Mgr. Jana Mertová

Mohlo by vás zajímat

Vesnicí roku Plzeňského kraje 2022 je obec Kařez

Soutěž o Vesnici roku Plzeňského kraje 2022, jejímž vítězem se ze 14 účastníků stala obec …