Domů / Plzeňský rozhled / Prožij RE:START! Čtyřměsíční program plný sportu, tance a hudby

Prožij RE:START! Čtyřměsíční program plný sportu, tance a hudby

Restartuj tělo i mysl! Tak zní výzva, se kterou nyní přišel tým z Krašovská Aktivity centra Plzeň a která se váže na program plného sportovních, tanečních a hudebních aktivit. Akce s názvem RE:START má za cíl vrátit děti, ale i dospělé, zpátky na sportoviště, zpátky na taneční parket, zpátky za hudbou.

„Program jsme připravili ve spolupráci s našimi partnery, což jsou lektoři, kluby a skupiny, které na Krašovské působí. Mezi akcemi tak najdete různé taneční a sportovní workshopy, ale také cvičební a hudební (případně mediální) akce,“ vysvětluje hlavní kreativní manažerka centra Ilona Křížková.

„A protože nám není jedno, co se aktuálně děje ve světě, rozhodli jsme se, že vstup na drtivou většinu akcí bude zdarma. Místo vstupného budeme rádi, když přispějete tam, kde je to aktuálně potřeba,“ dodává Ilona Křížková.

Z pestrého výběru akcí jmenujme třeba parkourové workshopy, které proběhnou vždy každou druhou neděli v měsíci, a to na parkourovém hřišti, které se nachází přímo v areálu Krašovské a které je největší v ČR.

Dále tančírny, Fit maraton – více než tříhodinový cvičební program, DJský workshop anebo BUSHIDO OPEN PLZEŇ – bojový workshop. Velkým lákadlem pak bude bezpochyby i Festival kondice a Jumping party, největší jumpingová show na západě Čech.

Podrobný program RE:STARTU a všechny další informace najdete na webu www.krasovska.cz  nebo na Facebooku Krašovské.

BIO Mgr. Jana Mertová

Mohlo by vás zajímat

Stezka Perličky víly Terezky láká na nové prvky i v lese Obecníku

Už v roce 2017 vybudovalo město Spálené Poříčí na jižním Plzeňsku další atraktivní cíl rodinné turistiky, …