Domů / Plzeňský rozhled / Stavba roku prodlužuje termín pro odevzdání přihlášek

Stavba roku prodlužuje termín pro odevzdání přihlášek

Vzhledem k mimořádným opatřením v souvislosti s pandemií koronaviru se vyhlašovatelé a spoluvyhlašovatelé soutěže Stavba roku Plzeňského kraje dohodli na odložení termínu pro odevzdání přihlášek. Přihlášky včetně dokumentace je možné i nadále podávat. Nová uzávěrka bude vyhlášena, jakmile to vývoj situace umožní, harmonogram průběhu soutěže bude následně aktualizován. 

Prodloužením lhůty pro přihlašování stavebních děl reagují organizátoři soutěže Stavba roku Plzeňského kraje na mimořádný stav, ve kterém se přihlašovatelé v důsledku pandemické situace a vládních nařízení nacházejí. Přihlášky s dokumentací je možné podávat elektronicky na e-mailovou adresu ingrid@pj-event.cz.

„Z pozice odborného garanta soutěže Stavba roku PK 2019 s ohledem na aktuální stav společnosti zcela jednoznačně podporujeme posunutí celé akce v čase,“ řekl Petr Chvojka, předseda představenstva Krajské hospodářské komory v Plzeňském kraji. „Je obzvláště důležité, aby se soutěž letos uskutečnila a pomohla tak regionálním firmám prezentovat jejich práci,“ dodal.

BIO Mgr. Jana Mertová

Mohlo by vás zajímat

Oprava Vodního hamru Dobřív je dokončena

Dobrou zprávu pro milovníky historie a techniky má Západočeské muzeum v Plzni, které oznamuje, že se …