Domů / Plzeňský rozhled / Televizní Buchty po ránu trhají divácké rekordy

Televizní Buchty po ránu trhají divácké rekordy

Pořad Josefa Maršálka a Terezy Bebarové Buchty po ránu, trhají rekordy. Česká televize vsadila na dobré téma a své koně. Pořad, v němž se každou neděli ráno peče, má velkou a doslova rekordní sledovanost, si diváci oblíbili. Už proto, že je polopatický, ale zároveň i zábavný.

„Jsme s Terezkou moc rádi, že se Buchty po ránu líbí, a dokonce, že si lidi k němu přivstanou. Snažili jsme se, aby pořad byl odlehčený, ale zároveň jednoduchý a také  zajímavý. To všechno se povedlo,“ říká Josef Maršálek, cukrář, spisovatel a Jihočech, který žije na Českobudějovicku. S kolegyní Terezou Bebarovou, jejíž partner má zase blízko k Písecku, budou vystupovat v rámci jejich talk show Péct, milovat a žít aneb Čas na Tebe na jaře dvakrát na jihu Čech.

„Bude to přesně v tyto dny – 12. dubna jsme v sále Univerzity Tábor, následně pak  22. dubna  v Sedlici u Blatné. Moc se na diváky těšíme,“ podotkla Bebarová.

Buchty po ránu u Josefa Maršálka a Terezy Bebarové

Od začátku května pak budou oba natáčet spolu s Václavem Koptou  už třetí sérii reality show Peče celá země. „Těšíme se na to a zase strávíme společně úžasný měsíc na zámku Bon Repos. Vysílat se to však bude až příští rok. Kromě toho nás čekají další projekty a já mimo další knihy chystám i nový, zajímavý produkt,“ prozradil Josef Maršálek.

Sám je pověstný tím, že není jen skvělý cukrář, ale i pěstitel a zahradník. Co zasadí, to mu vyroste a nejlépe ve dvoj až čtyřnásobném množství. „Já nevím, jak je to možné. U nás se tomu říká „dubenský zázrak“…,“ směje se Maršálek s tím, že ke všemu přistupuje s lehkostí a radostí. A to je možná právě ten recept. Stejně tak, jako jeho pořad s Terezou Bebarovou Buchty po ránu. (pru)

BIO Mgr. Jana Mertová

Mohlo by vás zajímat

Podíl osob pod hranicí ohrožení příjmovou chudobou vloni mírně klesl

Čisté peněžní příjmy českých domácností vzrostly v roce 2022 meziročně o 7,7 %, reálně však …