Domů / Plzeňský rozhled / Za prosincovou kulturou do plzeňské Měšťanské besedy

Za prosincovou kulturou do plzeňské Měšťanské besedy

Nenechte si ujít kulturní tipy do Měšťanské besedy v Plzni. Ještě do konce letošního roku nabízí například tyto koncerty a filmy.

Měšťanská beseda

KONCERTY  

  1. 12. 2021 20:00 Po siréně swing! Pilsner Jazz Band & Melody Boys

Poslední 68. „swingová siréna“ tohoto roku uvede Pilsner Jazz Band a jeho hosta. Tentokrát přijedou ti nejlepší muzikanti, kteří se na české swingové scéně dlouhodobě uplatňují: Melody Boys. Tato „malá parta“ od Melody Makers těší svou precizní interpretací hot jazzu dvacátých a raných třicátých let jak posluchače, tak nadšené tanečníky swingu.

7. 2021 19:30 COP
Legendární bluegrassová skupina v čele s Míšou Leichtem vyhrála ceny Porta i cenu Anděl, vydala 10 alb a díky své popularitě je pravidelným hostem všech významných hudebních přehlídek u nás. V loňském roce oslavil COP 40 let na scéně.

  1. 12. 2021 19:00 Kamil Střihavka & Leaders: Vánoční akustický koncert

Česká rocková legenda a majitel nezaměnitelného hlasu Kamil Střihavka nadělí fanouškům vánoční dárek v podobě komorního akustického koncertu. Uslyšíte jeho zásadní hity laděné do vánočního hávu.

  1. 12. 2021 19:00 Monika Absolonová: Tour Až do nebes 2020

    Exkluzivní adventní koncertMoniky Absolonové plný svátečních melodií ze zlaté desky Až do nebes. V rámci večera zazní důvěrně známé a oblíbené vánoční písně.


22. 12. 2021 19:00 Petr Špaček & band: Vánoční koncert
Po velkém úspěchu ve vyprodaném Rudolfinu nyní míří Petr Špaček se svým bandem na Vánoční turné. Přijďte zažít jedinečnou vánoční atmosféru na koncerty, kde zazní jak vánoční, tak i populární, swingové, či rockové písně v originálním podání violoncella, klavíru, kontrabasu, saxofonu a bicích.

Miluju tě, ale…

DIVADLO

  1. 12. 2021 19:00 Miluju tě, ale…

Scénky a hudební čísla propojuje jediné téma: vztah muže a ženy. Od prvních žhavých schůzek a příprav na ně, přes budování vztahu, svatbu, manželství, problémy s tchyní a tchánem, problémy s dětmi, únavu ze stereotypu, až po vztahy v pozdním věku. Některou ze situací na jevišti už jste jistojistě zažili a právě v tom tkví obrovský divácký úspěch této hudební komedie.

  1. 12. 2021 19:30 Caveman

One man show, která vtipně pojednává o tom, co dělá muže mužem a ženu ženou, o rozdílech mezi námi, o lásce, partnerství a vtipně utajených kvalitách obou pohlaví.

BIO Mgr. Jana Mertová

Mohlo by vás zajímat

Příjmy domácností v prvním pandemickém roce rostly, i když nerovnoměrně

V roce 2020 meziročně vzrostly příjmy českých domácností téměř o 5 %, reálně o 1,7 %. Takzvaná …