Domů / Plzeňský rozhled / Chinaski v Plzni zakončí turné Pod širým nebem   

Chinaski v Plzni zakončí turné Pod širým nebem   

Letní turné nazvané Pod širým, na které vyrazila populární kapela Chinaski v červnu, ukončí muzikanti kolem zpěváka Michala Malátného  v Plzni. V rámci šňůry po přírodních amfiteátrech a zámeckých zahradách dorazí v pátek 24. září do Areálu pivovaru plzeňského prazdroje. Fanoušci mohou očekávat průřez největšími hity kapely i novinky z posledního alba 11. Koncert zahájí zpěvák kapela O5 & Radeček. Chinaski na pódium dorazí po osmé hodině. Lístky je možné koupit na  odkaze: https://www.ticketlive.cz/cs/event/chinaski-leto-pod-sirym-nebem-2021, nebo je bude možné pořídit i na místě.    
 
„Areál   otevřeme už v 17 hodin. Staráme se, aby vše proběhlo s úsměvem! Catering bude zajištěn stejně jako tomu je na předzahrádkách hospod, takže hojnost zajištěna,“ říká Martin Pokorný z managementu kapely BrainZone Services.  
 
Pořadatelé budou podle něj s lidmi ze Safety crowd týmu zajišťovat bezpečnost a kontrolu u vstupu. Důležitá je ochrana dýchacích cest, pokud by nebyla dodržena dvoumetrová vzdálenost mezi osobami.  Aktuálně bude potřeba u vstupu předložit 7 dnů starý PCR test nebo 3 dny starý antigenní test nebo potvrzení o prodělání COVIDU 19 v posledních 180 dnech. Další možností je ukončené očkování 14 dnů. U dětí do 6 let není testování požadováno. „Prosíme všechny, aby si vše s sebou pro rychlou kontrolu vytiskli,“ doplňuje Pokorný s upřesněním, že se mohou opatření změnit v reakci na pokyny hygienické stanice.

BIO Mgr. Jana Mertová

Mohlo by vás zajímat

Podíl osob pod hranicí ohrožení příjmovou chudobou vloni mírně klesl

Čisté peněžní příjmy českých domácností vzrostly v roce 2022 meziročně o 7,7 %, reálně však …