Domů / Plzeňský rozhled / Majitelé Kafe Smetanka převzali od Googlu Křišťálový špendlík

Majitelé Kafe Smetanka převzali od Googlu Křišťálový špendlík

Nejlépe hodnoceným podnikem v oblasti západních Čech je podle uživatelských recenzí na Mapách Google Kafe Smetanka. Majitelé podniku, Zuzana Měřínská a Pavel Bechyně, za to od Googlu převzali ocenění Křišťálový špendlík.

Zuzana Měřínská a Pavel Bechyně se zástupkyní Googlu Ivou Fialovou

Zuzana a Pavel se před lety každý na vlastní pěst rozhodli procestovat svět. Oba chtěli načerpat zahraniční kulinářské zkušenosti a rozšířit si obzory. Jejich cesty se střetly v roce 2018, kdy je společná láska ke gastronomii a touha nabídnout něco jiného přivedla k nápadu založit kavárničku v centru Plzně. Později se spolu s ní přesunuli do lesoparku Homolka v Plzni na Slovanech, kam do Kafe Smetanka dnes proudí nadšení zákazníci. V recenzích na Mapách Google si pochvalují jak půvabné místo pod korunami stromů, tak i výběrovou kávu, na kterou si oba majitelé potrpí. 

Snažíme se dělat věci tak, jak bychom je sami chtěli dostat. To je naše motto už od začátku. A kromě kvalitních produktů je pro nás stěžejní být na naše zákazníky milí a příjemní a dělat všechno s úsměvem. Funguje to potom i obráceně,” komentují svůj úspěch majitelé.

Ocenění za svou práci převzali z rukou zástupkyně Googlu, manažerky komunikace, Ivy Fialové.Gratulujeme Kafe Smetanka k ocenění Křišťálový špendlík. Plzeň byla naší poslední zastávkou. Cen jsme rozdali celkem deset v nejrůznějších koutech Česka. Nesmírně nás těší vidět malé místní firmy, jako je právě Kafe Smetanka, které dokáží využít příležitostí digitální doby a díky komunikaci se zákazníky on-line přitáhnout pozornost i lidí, kteří městem třeba jen projíždějí. Křišťálový špendlík sice předával Google, ale na základě recenzí skutečných zákazníků, kteří podnik navštívili a chtěli se o svůj pozitivní zážitek podělit na internetu,” říká Iva Fialová. 

Unikátní designová cena svým tvarem vychází z typického špendlíku v logu Map Google, navrhlo ji české studio KLIMCHI a vyrábí se v rodinné sklárně v Kamenickém Šenově.

BIO Mgr. Jana Mertová

Mohlo by vás zajímat

Strážníci kontrolovali psy a jejich majitele

Na pejskaře se zaměřili při  mimořádné kontrolní akci strážníci městské policie v centru Plzně. Hlavním úkolem …