Domů / Plzeňský rozhled / Překvapte svou lásku valentýnským razítkem

Překvapte svou lásku valentýnským razítkem

Oslavy svátku zamilovaných – sv. Valentýn, je doslova za dveřmi. Tradiční valentýnské razítko na poště v Milostíně, které připravila Česká pošta pro všechny zamilované, bude letos možné získat už po dvaadvacáté.

Abyste svou lásku překvapili, stačí odeslat valentýnku s údaji adresáta a poštovní známkou vloženou do obálky s další známkou na adresu: Pošta Milostín, 270 05. Pošta následně valentýnku orazítkuje a odešle zpět drahé polovičce. Alternativně lze razítko získat i přímo na poště v Milostíně. Letošní design razítka s motivem labutí ve tvaru srdce bude využíván během celého týdne před svátkem zamilovaných a jeho autorkou je výtvarnice Eva Bartošová.

V roce 2023 bylo na poště v Milostíně orazítkováno 810 kusů zásilek, z toho zhruba 15 % zamířilo do ciziny. Valentýnské pozdravy byly odeslány do Kanady, Slovenska, Austrálie, Indie, Německa, Švýcarska, USA, Ruska, Číny, Malajsie, Japonska, Švédska, Ukrajiny, Singapuru, Srbska, Litvy, Gruzie a Francie.

BIO Mgr. Jana Mertová

Mohlo by vás zajímat

Manželé Miroslav a Ivana Zetkovi mají rádi strojařinu a jeden druhého

Čtrnáct inovací a originálních objevů patentovali v roce 2023 výzkumníci a výzkumnice ze Západočeské univerzity v Plzni. …