Domů / Plzeňský rozhled / Silvestrovské dopoledne zpestří v plzeňské zoo sváteční program

Silvestrovské dopoledne zpestří v plzeňské zoo sváteční program

Kdo neprožil dopoledne na Štědrý den v Zoologické a botanické zahradě města Plzně, má možnost okusit tuto výjimečnou atmosféru poslední den roku. Doprovodný program je obdobný, srovnatelná je rovněž jedinečnost silvestrovského dopoledne mezi zvířátky.

vánoční osvětlení v zoo

Dopolední programový blok začíná v 10 hod. a skončí půl hodiny po poledni. Především rodinám s dětmi nabídne silvestrovskou soutěžní stezku o ceny. Ta je  zároveň dovede ke kádi se „zlatými“ rybkami v Tropickém pavilonu. Velice oblíbená hra a soutěž, kdy se samozřejmě nechytá živá rybka, ale její maketa, může úspěšnému „rybáři“ přinést při troše štěstí i několik dárků.

Kolem 13. hodiny přivítají symbolicky u hlavní pokladny v ul. Pod Vinicemi představitelé města a zoologické a botanické zahrady  posledního návštěvníka plzeňské zoologické a botanické zahrady roku 2023. Chybět nebude letos ani ponocný.

Zavítat do plzeňské zoologické zahrady se rozhodně vyplatí rovněž 1. ledna. Vstupenka s tímto datem je současně slevovým bonusem umožňujícím další jednu návštěvu zahrady se slevou.  Sotva se odpoledne začne šeřit, nabízí zoologická a botanická zahrada další zážitek ­– slavnostní osvětlení různých proutěných ozdob včetně slona – letošní novinky. A to vše za výrazně zlevněné vstupné (dospělí 100 Kč, děti 50 Kč).

BIO Mgr. Jana Mertová

Mohlo by vás zajímat

Pojďte s námi do přírody s kalendářem a přehledem akcí na letošní rok

Chodíte rádi do přírody? V Kalendáři akcí „Pojďte s námi do přírody 2024!“ naleznete seznam …