Přesto, že od rána se nad Plzní promenádují mraky, déšť
nebyl tak silný, jak činila předpověď, vyhnula se nám i silná bouřka a hlavně krupobití. Kde si to však opravdu „užili“, to jsou lidé v Rokycanech a okolí. Aspoň to vyplývá ze zaslaných fotografií od naší spolupracovnice Terezy Čekanové.
Mohlo by vás zajímat
Silničáři začínají s výstavbou nového mostu v Čeminech
Přestavbu mostu v obci Čeminy na severním Plzeňsku zahajuje Správa a údržba silnic Plzeňského kraje …
Plzeňský rozhled