Domů / Plzeňský rozhled / Zubní pohotovost beze změn

Zubní pohotovost beze změn

Zubní pohotovost na Klatovsku a Domažlicku bude od 1. února 2014 fungovat v původním režimu. Po otevření stomatologické ordinace v Klatovské nemocnici v září 2014 se ordinační hodiny zubní pohotovosti o víkendech a svátcích rozšíří na dobu od 8:00 do 14:00 hodin.

Výsledkem dnešního jednání mezi zástupci Plzeňského kraje a zástupci Oblastní stomatologické komory Klatovy – Domažlice je dohoda o obnovení zubní pohotovosti na Klatovsku a Domažlicku ve stejném režimu jako v roce 2013. Od 1. února 2014 bude o víkendech a svátcích od 8:00 do 12:00 hodin zubní pohotovost vždy v jedné ze zubních ordinací na Klatovsku nebo Domažlicku. Informace o aktuální službě zubní pohotovosti budou uvedeny na webových stránkách České stomatologické komory (sekce zdravotnictví), na webu Krajského úřadu Plzeňského kraje (záložka zdravotnictví) a také na webovém portálu města Klatovy.

Od 1. září 2014 bude zubní pohotovost fungovat na jednom místě, a to v nově otevřené stomatologické ordinaci v Klatovské nemocnici. Novinkou bude také rozšířená ordinační doba od 8:00 do 14:00 hodin o víkendech a svátcích. Beze změny zůstává zubní pohotovost na Poliklinice na Denisově nábřeží v Plzni, která slouží obyvatelům celého Plzeňského kraje každý všední den od 18:00 do 6:00 hodin, o víkendu a o svátcích pak po celých 24 hodin.  

BIO Martin Myška

Mohlo by vás zajímat

Stezka Perličky víly Terezky láká na nové prvky i v lese Obecníku

Už v roce 2017 vybudovalo město Spálené Poříčí na jižním Plzeňsku další atraktivní cíl rodinné turistiky, …